Drużyna

Maciej Radaszkiewicz z nową umową

11.04.2022

11.04.2022

Maciej Radaszkiewicz z nową umową

fot. Radosław Jóźwiak / Cyfrasport

Maciej Radaszkiewicz na dłużej w ŁKS-ie. Nasz klub przedłużył umowę z 24-letnim napastnikiem do końca czerwca 2023 roku.

Urodzony w Suwałkach zawodnik swoją przygodę z piłką nożną rozpoczął w Polonii Raczki, a następnie występował m. in. w juniorskiej drużynie Jagiellonii Białystok, pierwszoligowych Wigrach Suwałki, Świcie Skolwin, Mazurze Ełk, Ruchu Wysokie Mazowieckie, KS Łomianki i Lechii Tomaszów Mazowiecki.

W styczniu 2021 roku Maciej Radaszkiewicz złożył podpis na półtorarocznej umowie z Łódzkim Klubem Sportowym i najpierw pomógł rezerwom naszego klubu w awansie do trzeciej ligi i finału wojewódzkiego Pucharu Polski (w sumie 20 meczów i 15 goli), a w trakcie rundy jesiennej bieżącego sezonu dołączył do pierwszej drużyny.

Maciej Radaszkiewicz rozegrał w barwach ŁKS-u 13 meczów w Fortuna 1 Lidze, zdobył trzy bardzo ważne gole (w meczach z Sandecją Nowy Sącz, Arką Gdynia i GKS-em Tychy), do tego zaliczył jeden występ w rozgrywkach Fortuna Pucharu Polski (w tym sezonie w barwach rezerw: 9 meczów, 4 gole i 5 asyst).

ŁKS przedłużył umowę z 24-letnim napastnikiem. Nowa umowa naszego klubu z Maciejem Radaszkiewiczem obwiązuje do 30 czerwca 2023 roku.