Klub

Łukasz Szczech sędzią meczu z Chrobrym

23.02.2023

23.02.2023

Łukasz Szczech sędzią meczu z Chrobrym

fot. Borys Gogulski / Cyfrasport

Zaplanowany w ramach 21. kolejki Fortuna 1 Ligi mecz ŁKS-u z Chrobrym Głogów poprowadzi Łukasz Szczech.

W tym sezonie 38-letni arbiter prowadził 10 meczów, w tym spotkania PKO Ekstraklasy, Fortuna 1 Ligi oraz Fortuna Pucharu Polski, w których pokazał w sumie 55 żółtych kartek, 1 czerwoną kartkę i podyktował pięć rzutów karnych.

Doświadczony sędzia prowadził w przeszłości kilka spotkań z udziałem ełkaesiaków w ekstraklasie, natomiast w poprzednich rozgrywkach był rozjemcą meczu ŁKS-u z Zagłębiem Lubin w Fortuna Pucharze Polski oraz trzech spotkań ligowych (z Resovią, Zagłębiem Sosnowiec i GKS-em Katowice).

W sobotę asystentami Łukasza Szczecha będą Filip Sierant i Paweł Smyk, a sędzią technicznym Radosław Trochimiuk. Za system wideoweryfikacji VAR odpowiadają Mateusz Złotnicki oraz Jakub Winkler. Pierwszy gwizdek o godz. 20.