Podziękowania dla Władz Miasta Bełchatowa

20 / 02 / 2023

ŁKS Łódź S.A. dziękuje Władzom Miasta Bełchatowa za pomoc w organizacji meczu piłkarskiego pomiędzy Skrą Częstochowa a Łódzkim Klubem Sportowym o mistrzostwo I ligi w piłce nożnej, które zostało rozegrane na Stadionie Miejskim w Bełchatowie w niedzielę 19 lutego b.r. Dzięki zaangażowaniu Władz Miasta Bełchatowa wspomniane spotkanie mogło się odbyć przy udziale wszystkich zainteresowanych, w tym kibiców obu drużyn.

– Bardzo dziękuję Wiceprezydentowi Miasta Bełchatowa, Panu Dariuszowi Matyśkiewiczowi, za jego zrozumienie, zaangażowanie i zgodną z duchem sportu postawę, która przyczyniła się do tego, że mogliśmy emocjonować się prawdziwym piłkarskim wydarzeniem. Zdrowy rozsądek wziął górę i za to również składam podziękowania Panu Wiceprezydentowi Miasta Bełchatowa, bo przecież w piłkę nożną gra się przede wszystkim dla kibiców. Bez nich takie widowiska, jak niedzielny mecz Skry Częstochowa z naszym klubem, straciłyby bardzo wiele – mówi Tomasz Salski.

Ze sportowym pozdrowieniem,

ŁKS Łódź S.A.