Drużyna

Łukasz Sekulski odchodzi z ŁKS

13.07.2021

13.07.2021

Łukasz Sekulski odchodzi z ŁKS

fot. Łukasz Grochala / Cyfrasport

W zbliżającym się sezonie w barwach ŁKS-u nie zobaczymy Łukasza Sekulskiego. We wtorek umowa łódzkiego klubu z napastnikiem, który rozegrał z przeplatanką na piersi 64 mecze i zdobył 20 goli, została rozwiązana za porozumieniem stron.

Wychowanek płockiego Stoczniowca, który w przeszłości występował w Rakowie Częstochowa, Wiśle Płock, Stali Stalowa Wola, Jagiellonii Białystok, Koronie Kielce, Piaście Gliwice i rosyjskim SKA Chabarowsk, pojawił się w Łodzi na początku 2019 roku. Napastnik pomógł „Rycerzom Wiosny” wywalczyć pół roku później awans do ekstraklasy, m.in. zdobywając dwa zwycięskie gole w spotkaniu z GKS-em Jastrzębie, dzięki którym łodzianie świętowali wtedy już dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek.

Łukasz Sekulski reprezentował barwy Łódzkiego Klubu Sportowego w pierwszej lidze, ekstraklasie oraz rozgrywkach Pucharu Polski. W sumie z przeplatanką na piersi rozegrał 64 mecze, zdobył 20 goli i zanotował 3 asysty. Dodajmy, że popularny „Sekul” znajduje się na siódmym miejscu w klasyfikacji najskuteczniejszych strzelców w historii ŁKS-u na zapleczu ekstraklasy (15 bramek). W zakończonym niedawno sezonie 30-letni snajper rozegrał 30 ligowych meczów i zdobył 9 goli.

Dziś żegnamy się z Łukaszem Sekulskim, który w przyszłym sezonie nie będzie piłkarzem ŁKS-u. We wtorek umowa łódzkiego klubu z piłkarzem została rozwiązana za porozumieniem stron.

Łukaszu, dziękując za wszystkie gole, ciężką pracę i wiele wzruszeń z Twoim udziałem, życzymy Ci dużo zdrowia i powodzenia w dalszej karierze.