Łukasz Karski sędzią meczu z Odrą Opole

Łukasz Karski sędzią meczu z Odrą Opole

fot. Borys Gogulski / Cyfrasport

Ostatni mecz pierwszoligowego sezonu, w którym ŁKS w Łodzi zmierzy się z Odrą Opole, poprowadzi Łukasz Karski.

Arbiter ze Słupska w bieżącym sezonie był rozjemcą czternastu spotkań na zapleczu ekstraklasy i dwóch w trzeciej lidze, w których pokazał w sumie 78 żółtych kartek, 2 czerwone kartki i trzykrotnie wskazał na jedenasty metr.

Z sędzią tym ełkaesiacy spotkali się ostatni raz na początku rundy wiosennej (wygrane 2:1 w Bełchatowie spotkanie ze Skrą Częstochowa), a pięć lat temu przy okazji dwóch drugoligowych spotkań (porażka 1:2 ze Zniczem Pruszków i koronująca awans do pierwszej ligi wygrana 4:2 z Siarką Tarnobrzeg).

W sobotę asystentami Łukasza Karskiego będą Dariusz Bohonos i Rafał Brieger, a sędzią technicznym Filip Kaliszewski. Za system wideoweryfikacji VAR odpowiadają Grzegorz Kawałko oraz Dominik Sulikowski. Zawody rozpoczną się o godz. 17.30.