Aktualności

#ŁKSwSide – obserwuj kulisy zgrupowania w Turcji

36
05 / 02 / 2019

W sobotę o świcie piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego wyruszają na zgrupowanie do tureckiego Side. Towarzyszyć im będzie oczywiście redakcja lkslodz.pl i ŁKS TV oraz ekipa reporterska naszego sponsora głównego – firmy forBET.

Już teraz zachęcamy wszystkich do czytania, oglądania, lajkowania i udostępniania licznych materiałów, które będą pojawiały się zarówno na oficjalnej stronie klubu, jak i na portalu naszego sponsora głównego.

Pamiętajcie, będzie to pierwszy od dziesięciu lat zagraniczny obóz przygotowawczy dla „Rycerzy Wiosny” i chcemy, żeby wszyscy zawodnicy spod znaku przeplatanki czuli wsparcie kibiców nawet z dala od domu. Aby łatwiej było odnaleźć wszystkie materiały związane ze zgrupowaniem ełkaesiaków w Turcji, będą one oznaczane hashtagiem #ŁKSwSide.

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]