Klub

lkslodz.pl w nowej odsłonie!

28.07.2017

28.07.2017

lkslodz.pl w nowej odsłonie!

Prace nad nową stroną internetową, swoistą wizytówką klubu w sieci, trwały przez wiele miesięcy, a zaangażował się w nie kilkuosobowy sztab ludzi – pracowników i współpracowników klubu, ale także kibiców. Efekt powinien usatysfakcjonować wszystkich zainteresowanych przeszłością, teraźniejszością i przyszłością najstarszego łódzkiego klubu.

Nowoczesny styl wizualny, nowa forma optyczna oraz unikalne treści to cechy wyróżniające witrynę lkslodz.pl i sprawiające zarazem, że pod tym względem ŁKS znalazł się w ścisłej krajowej czołówce. Atrakcyjna forma z pewnością sprzyjać będzie lekturze (a czytać jest co, bo także pod względem ilości tekstów twórcy nie zawiedli) i to zarówno wówczas, gdy mamy ochotę na krótką lekturę przy porannej kawie, jak i gdy możemy jej poświecić więcej czasu.

Na nowej stronie pojawią się zakładki poświęcone rozmaitym zagadnieniom bezpośrednio lub pośrednio związanym z Łódzkim Klubem Sportowym. Z myślą o miłośnikach historii przygotowano przystępny w formie opis dziejów piłkarskiej sekcji ŁKS-u z podziałem na lata, a pojawią się tutaj także notki biograficzne o legendarnych futbolistach i popularnonaukowe artykuły o charakterze publicystycznym.

Zakładka poświęcona Łodzi pomoże z kolei zaplanować wolny czas i dowiedzieć się więcej o tym, co dzieje się aktualnie w mieście. Oczywiście nie ma w tym przypadku mowy o przypadku, bo ŁKS jest jedną z wizytówek Łodzi i silnie się z nią od zawsze identyfikował. Materiały zostały zilustrowane wysokiej jakości fotografiami i innymi materiały multimedialnymi. Łódzkie ciekawostki, warte uwagi obiekty, miejsce, atrakcje, wydarzenia – wszystko to znajdzie się na nowej stronie ŁKS-u.

Oczywiście crème de la crème stanowić będą aktualności, czyli wszystko to co dotyczy pierwszej drużyny ŁKS-u (ale także zespołów młodzieżowych czy drużyny rezerw) – jej ligowych zmagań, kadry, sztabu trenerskiego, zarządu, meczów czy innych wydarzeń; kwestii organizacyjnych, jak i stricte sportowych. Kibice mogą więc liczyć dla relacje, zapowiedzi, wywiady, publicystykę, ale także ankiety i sondy, które pozwolą nie tylko być na bieżąco z Łódzkim Klubem Sportowym każdego dnia, ale i wejść w interakcję z klubem właśnie za pośrednictwem strony internetowej.

Wszystkie zakładki i działy będą rzecz jasna uzupełniane stale o nowe treści, rozszerzane i uatrakcyjniane przez dodatkowe materiały foto oraz wideo.

Strona interntowa w połączeniu z profilem facebookowym i kontem na Twitterze ma przede wszystkim pełnić rolę centrum wiedzy o klubie, dlatego właśnie tutaj pojawiać się będą w pierwszej kolejności wszystkie informacje dotyczące wydarzeń sportowych, piłkarzy, samego klubu czy zarządu.

To centrum informacji o klubie ma za zadanie nie tylko informować, ale i nie nudzić czytelników, stąd dbałość o formę i nowoczesny przekaz, wszyscy bowiem doskonale zdają sobie sprawę z tego, że kibice chcą wiedzieć o ŁKS-ie jak najwięcej, jak najszybciej i w jak najbardziej atrakcyjnej formule.

Każdy dzień warto więc rozpocząć od zajrzenia na oficjalną stronę klubu, bo i każdego dnia mają się tu pojawiać nowe artykuły, tak o charakterze newsowym, jak i nieco bardziej publicystycznym. Przy okazji zachęcamy do zapisania się do newslettera, dzięki któremu kibicom ŁKS-u nie umknie żadna ważna wiadomość dotycząca klubu i żaden ciekawy artykuł.

Zapowiedziana na czwartkowej konferencji prasowej witryna pojawi się online prawdopodobnie już w ten weekend lub najpóźniej w przyszłym tygodniu (autorzy zaraz po premierze będą ją jeszcze poprawiać i uaktualniać).

Wszystkich kibiców ŁKS-u, sympatyków sportu w Łodzi, dziennikarzy zapraszamy na lkslodz.pl!