ŁKS z najlepszą frekwencją w Fortuna 1 Lidze

25 / 05 / 2019

Kibice Łódzkiego Klubu Sportowego po raz kolejny okazali się bezkonkurencyjni! Wszystkie 17 spotkań „biało-czerwono-białych” w sezonie 2018/2019 na obiekcie przy al. Unii Lubelskiej 2 obejrzało 77 481 widzów co jest oczywiście najlepszym wynikiem na zapleczu Lotto Ekstraklasy.

ŁKS Łódź może się pochwalić 17. średnią frekwencją na przestrzeni całego minionego sezonu w kraju. Ta wyniosła równo 4557 widzów co jest oczywiście najlepszym wynikiem spośród drużyn Fortuna 1 Ligi. Na drugim miejscu w rozgrywkach zaplecza ekstraklasy uplasował się GKS Tychy (średnia 4136 widzów), zaś na najniższym stopniu podium Stal Mielec (3162 widzów).

Warto nadmienić, że nasz obiekt posiada ograniczoną liczbę miejsc i z tego powodu na trybunę nie mogło wejść więcej niż 4979 osób.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkich fanom, którzy na prawie każdym meczu w minionym sezonie zapełniali naszą trybunę! Liczymy na to, że w Lotto Ekstraklasie wszystkie spotkania będą przyciągały komplet widzów. Imponujące tempo w jakim sprzedają się karnety na sezon 2019/2020 wskazuje na to, że tak właśnie będzie.