Klub

ŁKS z licencją na grę w Ekstraklasie w sezonie 2019/20

24.05.2019

24.05.2019

ŁKS z licencją na grę w Ekstraklasie w sezonie 2019/20

Po dzisiejszych obradach Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN postanowiła przyznać Łódzkiemu Klubowi Sportowemu licencję na rozgrywki Lotto Ekstraklasy w sezonie 2019/2020. Dodatkowo komisja nałożyła na nasz klub nadzór finansowy oraz infrastrukturalny.

Każdy beniaminek zostaje objęty nadzorem finansowym, z tego względu również na nas takowy nałożono. Dodatkowo mamy obowiązek poprawić kilka mało istotnych rzeczy na naszym obiekcie. Brakuje między innymi rusztowania na kamerę za bramką, przyłącza internetowego dla telewizji, podestu dla kamer na sali konferencyjnej czy barier kierujących przy wejściach dla kibiców. Z tego względu nałożono również nadzór infrastrukturalny – mówi dyrektor klubu, Dariusz Lis.