Aktualności

Subskrybuj ŁKS TV

21
16 / 05 / 2017

ŁKS TV to oficjalny kanał Łódzkiego Klubu Sportowego, funkcjonuje przede wszystkim w serwisie internetowym YouTube. Poświęcony jest relacji z działań klubowych, a także zawiera materiały dodatkowe oraz różnego rodzaju ciekawostki.

ŁKS TV powstało w czerwcu ubiegłego roku, początkowo pojawiały się na nim wyłącznie skróty meczowe i krótkie zapowiedzi kolejnych spotkań piłkarskich. Z biegiem czasu, nasza redakcja wpadała na nowe pomysły i poszerzała zakres nagrań. Warto zaznaczyć, że klubową telewizję tworzą kibice, którym zależy na kreowaniu jak najlepszego wizerunku. Od stycznia 2017 roku kanał rozbudował się o nowe serie dokumentacji. Mowa tu przede wszystkim o cyklach raportów, w których wypowiadali się zarówno pracownicy i zarząd, a także sami sportowcy. Raporty pojawiały się co tydzień i nowa kontynuacja nastąpi w tym sezonie, jeszcze w sierpniu.

Nasze materiały nie dotyczą wyłącznie pierwszej kadry piłkarskiej, ale także sekcji siatkówki damskiej. W fimach są prezentowani nowi partnerzy Łódzkiego Klubu Sportowego. Na kanale znajdziemy deskrypcje konferencji prasowych, skróty meczowe i sparingowe, rozgrywane na stadionie przy Unii Lubelskiej 2, a także wyjazdowe.

Kanał nie ma wyłącznie charakteru informacyjnego, zamieszczane są bowiem treści dodatkowe. Dobrym przykładem mogą być relacje z akcji kibicowskich, takich jak „Wigilia z Kibolem”, czy zasponsorowanie zeszytów dla dzieci.  Na ŁKS TV zostały przesłane także utwory muzyczne, które nawiązują do historii klubu, są one autorstwa Jacka Bielańskiego, czy Mariana Litchamana, łódzkich kompozytorów i muzyków. Zapewniamy Was, że teksty piosenek podbijają serce niejednego kibica!

Piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego pod koniec stycznia, tego roku, wzięli udział w zabawie internetowej- mannequin challenge. Gra polega na nakręceniu krtótkiego filmiku, gdzie wszyscy uczestnicy zastygają niczym manekiny. Tego typu trend był jeszcze niedawno hitem w sieci, a wideo z wygłypami naszej kadry również można zobaczyć na kanale ŁKS TV.

Jak widać materiałów w naszym serwisie jest wiele, telewizja ŁKS-u ma nie tylko informować użytkownika o nowinkach z życia klubu i piłkarzy, ma także bawić i być w pewien sposób rozrywką dla wszystkich kibiców. Wymieniliśmy dla Was dosłownie klika typów wideo, zachęcamy do ciągłego śledzenia nas na youtube, oglądania nowych filmików i subskrybowania!Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny