Drużyna

ŁKS przedłużył umowę z Adrianem Klimczakiem

08.03.2021

08.03.2021

ŁKS przedłużył umowę z Adrianem Klimczakiem

fot. Łukasz Grochala / Cyfrasport

Łódzki Klub Sportowy przedłużył umowę z Adrianem Klimczakiem. Nowy kontrakt pochodzącego z Polic lewego obrońcy obowiązuje do końca grudnia 2023 roku.

23-latek do Łodzi trafił pod koniec 2018 roku z Arki Gdynia, a jako „Rycerz Wiosny” zadebiutował w wygranym 3:0 pierwszoligowym boju z Garbarnią Kraków na początku marca 2019 roku. Od tamtego czasu Adrian Klimczak rozegrał z przeplatanką na piersi 51 spotkań – jeden mecz w Pucharze Polski, 21 w Ekstraklasie i 29 na jej zapleczu. Dorobek „Klimy” w biało-czerwono-białych barwach uzupełniają ponadto dwie asysty (w potyczkach z Odrą Opole i Stomilem Olsztyn) oraz gol w jesiennych derbach Łodzi, który przypieczętował wygraną ełkaesiaków.

Adrianie, gratulujemy nowej umowy i mamy nadzieję, że setny mecz dla ŁKS-u rozegrasz już w najwyższej klasie rozgrywkowej!