ŁKS II poprowadzi Konrad Gerega

ŁKS II poprowadzi Konrad Gerega

Piłkarze drugoligowych rezerw ŁKS sezon 2024/2025 rozpoczną pod wodzą nowego szkoleniowca. Nasz klub związał się z Konradem Geregą dwuletnią umową.

Konrad Gerega zaliczył w Rakowie Częstochowa wszystkie szczeble piłki młodzieżowej i zagrał w pierwszym zespole. Występował też w Skrze Częstochowa, z którą awansował do 2. Ligi i co równie ważne, właśnie tam rozpoczął pracę w roli szkoleniowca.

W Skrze był asystentem Pawła Ściebury i Marka Gołębiewskiego, pełnił też ważną funkcję w sztabie drużyny z Częstochowy, która wygrała baraże i awansowała do 1. Ligi. Pracował też w sztabie Skry w sezonie 2021/2022, gdy drużyna pod wodzą Jakuba Dziółki utrzymała się na zapleczu ekstraklasy, a także w dwóch kolejnych (w tym niedawno zakończonym – w roli pierwszego trenera).

Teraz Konrad Gerega został pierwszym szkoleniowcem drugoligowej drużyny rezerw ŁKS-u. Nasz klub związał się z 34-letnim trenerem umową obowiązującą od 1 lipca br. do 30 czerwca 2026 roku.

Sztab trenerski ŁKS II Łódź:

W sztabie drugiego zespołu ŁKS-u kierowanym przez trenera Konrada Geregę znajdą się Radosław Pęciak (trener asystent), Paweł Sobczak (trener bramkarzy) i Dawid Piątkowski (trener przygotowania motorycznego).