Mecze Ligi Narodów UEFA na stadionie Króla

09 / 06 / 2022

W sobotę i wtorek na Stadionie Króla zostaną rozegrane dwa spotkania reprezentacji Ukrainy w rozgrywkach Ligi Narodów UEFA. Trwa sprzedaż biletów, a w dniu meczów trafi do niej także koszulka piłkarska naszych wschodnich sąsiadów.

Reprezentacja Ukrainy ze względu na toczącą się w tym kraju wojnę nie może rozgrywać domowych meczów w swojej ojczyźnie, więc dwa najbliższe spotkania tej drużyny w ramach rozgrywek Ligi Narodów UEFA odbędą się na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla w Łodzi. Obiekt ŁKS-u będzie areną piłkarskich zmagań Ukraińców z reprezentacjami Armenii (sobota 11 czerwca) i Irlandii (wtorek 14 czerwca). To świetna okazja, żeby zobaczyć na żywo bardzo dobrych piłkarzy.

Bilety w cenie 60 zł i 40 zł w sprzedaży za pośrednictwem kanału laczynaspilka.pl (organizatorem spotkań jest Polski Związek Piłki Nożnej) oraz stacjonarnie w kasach.

Harmonogram pracy punktu kasowego przy al. Unii Lubelskiej 2:

• 9 czerwca / godz. 13.00 – 18.00 (1 stanowisko)
  • 10 czerwca / godz. 14.00 – 20.00 (2 stanowiska)
  • 11 czerwca / godz. 10.00 – 16.00 (3 stanowiska)
  • 13 czerwca / godz. 14.00 – 20.00 (2 stanowiska)
  • 14 czerwca / godz. 15.00 – 21.00 (3 stanowiska)

Na prośbę organizatorów wydarzeń informujemy, że na meczach będzie można zakupić koszulkę reprezentacji Ukrainy w cenie 279 zł (dostępne przy wejściach na stadion oraz w punktach znajdujących się na koronie obiektu).

Mecze Ligi Narodów UEFA na stadionie Króla:

Ukraina – Armenia
Sobota / 11 czerwca / godz. 15.00