Mecze międzynarodowe na stadionie Króla. Sprzedaż biletów już trwa

02 / 06 / 2022

Trwa organizowana przez PZPN sprzedaż biletów na mecz reprezentacji Polski U-21 z Niemcami, a teraz ruszyła także na spotkanie reprezentacji Ukrainy z Armenią w Lidze Narodów UEFA. Dwa wspomniane mecze oraz starcie Ukrainy z Irlandią zostaną rozegrane na stadionie Króla.

Duży futbol w wydaniu międzynarodowym wkrótce zawita na Stadion Miejski im. Władysława Króla. W piłkarskim domu Łódzkiego Klubu Sportowego reprezentacja Polski U-21 zmierzy się 7 czerwca w eliminacjach do Mistrzostw Europy U-21 z rówieśnikami z Niemiec. Bilety w cenie 20 zł, 15 zł (normalne) oraz 7 zł (ulgowe) możecie zakupić za pośrednictwem kanału laczynaspilka.pl (sprzedaż już trwa). Do ich sprzedaży włączył się Łódzki Związek Piłki Nożnej, który przyjmuje zamówienia na bilety grupowe (zobacz TUTAJ).

Rozpoczęła się także sprzedaż wejściówek na mecz Ukrainy z Armenią (11 czerwca) w ramach rozgrywek Ligi Narodów UEFA. Bilety w cenie 60 zł i 40 zł również za pośrednictwem kanału laczynaspilka.pl (wkrótce rozpocznie się sprzedaż biletów na zaplanowany na 14 czerwca mecz Ukrainy z Irlandią).

Organizatorem spotkań jest Polski Związek Piłki Nożnej.

Międzynarodowe mecze na stadionie Króla:

Polska U-21 – Niemcy U-21
wtorek, 7 czerwca, godz. 18.00