Klub

Dwie nowe aukcje. Licytuj i wspieraj!

17.08.2023

17.08.2023

Dwie nowe aukcje. Licytuj i wspieraj!

Reprezentacja Łodzi rozpoczęła licytacją derbowego proporczyka akcję pomocy tym, którzy potrzebują jej najbardziej i teraz nie zamierza się zatrzymywać. Na aukcję trafiły dwie kolejne unikalne pamiątki – słynna koszulka związana z awansem do Ekstraklasy i elegancko oprawiony plakat z historyczną grafiką. Obie z autografami ełkaesiaków, obie jedyne w swoim rodzaju.

O koszulkach przygotowanych na awans do Ekstraklasy słyszeliście zapewne niemało, więc tu dodamy jedynie, że ten unikalny ełkaesiacki artefakt, w którym celebrowaliśmy po meczu z Arką Gdynia promocję do piłkarskiej elity jest nie do zdobycia. Chyba, że weźmiecie udział w naszej aukcji i zdobędziecie na własność koszulkę podpisaną przez bohaterów tego wydarzenia. Warto, bo całkowity dochód z licytacji przekażemy na rzecz Fundacji Gajusz.

LICYTUJ KOSZULKĘ TUTAJ!

Drugą pamiątką wystawioną na licytację jest oprawiony elegancko plakat z grafiką przedstawiającą drużynę, która wywalczyła awans do Ekstraklasy wraz z własnoręcznie złożonymi podpisami naszych zawodników. Co tu dużo mówić, rzecz będzie się prezentowała na ścianie Waszego mieszkania imponująco, a co równie ważne dochód z tej licytacji przekażemy w całości na rzecz Fundacji Słonie na Balkonie.

LICYTUJ PLAKAT TUTAJ!


Fundacja Gajusz jest zespołem, który zapewnia dzieciom miłość i profesjonalną opiekę. Wsparcie otrzymuje ponad 1000 małych podopiecznych rocznie – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, także w święta. Fundacja prowadzi m.in. trzy hospicja, a także centrum terapii, interwencyjny ośrodek preadopcyjny oraz programy wsparcia dla dzieci chorych onkologicznie i dla rodzeństw dzieci chorych.

Fundacja Słonie na Balkonie pomaga dzieciom po traumie, jest też inicjatorem Run For Help, którego celem jest sfinansowanie terapii dzieci cierpiących na depresję z powodu traumatycznych doświadczeń. Tylko w 2022 roku fundacja pomogła 459 dzieciom zapewniając długoterminową terapię czy zapewniła 2800 godzin warsztatów profilaktycznych o zdrowiu psychicznym w ponad 100 szkołach.