Drużyna

Krzysztof Jakubik sędzią meczu z Ruchem

15.12.2023

15.12.2023

Krzysztof Jakubik sędzią meczu z Ruchem

fot. Kamil Świrydowicz / Cyfrasport

Niedzielny mecz 19. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym ŁKS zagra z Ruchem Chorzów, poprowadzi Krzysztof Jakubik.

Ze znanym z boisk PKO Ekstraklasy doświadczonym arbitrem z Siedlec piłkarze ŁKS-u spotkali się m.in. w sezonie 2019/2020 właśnie w Ekstraklasie (przy okazji wygranego spotkania z Zagłębiem Lubin, przegranych meczów z Wisłą Płock i Śląskiem Wrocław oraz zremisowanego z Rakowem Częstochowa). W ubiegłym sezonie sędzia ten prowadził natomiast pucharowy mecz łodzian ze Stalą Mielec, ligowe starcia ze Stalą Rzeszów (0:1) i Puszczą Niepołomice (0:1)

W niedzielę asystentami Krzysztofa Jakubika będą Paweł Sokolnicki i Paulina Baranowska, a sędzią technicznym Aleksander Borowiak. Za system wideoweryfikacji VAR odpowiadają Jarosław Przybył i Arkadiusz Kamil Wójcik. Zawody rozpoczną się o godz. 12.30.