Aktualności

Krystian Kierach: Poziom drużyn Akademii ŁKS rośnie z rundy na rundę

18
26 / 02 / 2020

Gościem sobotniej audycji sportowej w Radiu Łódź był Krystian Kierach – koordynator Akademii ŁKS. W rozmowie z redaktorem Piotrem Andrzejczakiem opowiadał on między innymi o tym, jak wyglądał okres zimowy w ośrodku treningowym przy ul. Minerskiej oraz o planach nie tylko na zbliżającą się rundę wiosenną.

Cieszymy się, coraz więcej chłopców z Akademii ŁKS dostaje szansę treningów z pierwszą drużyną. Liczymy, że w czerwcu na zajęciach pierwszego zespołu pojawi się kolejna grupa naszej najzdolniejszej młodzieży – nie krył w trakcie wywiadu Krystian Kierach. Całą rozmowę można odsłuchać poniżej.

Radiu Łódź, naszemu partnerowi medialnemu, serdecznie dziękujemy za udostępnienie nagrania.

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]