Aktualności

Konferencja prasowa po meczu ŁKS – Pogoń Szczecin

2
22 / 02 / 2020

fot. Artur Kraszewski

– Przede wszystkim, mimo okoliczności, w jakich uratowaliśmy remis, nie potrafię się z tego punktu cieszyć. Pierwsza połowa była w naszym wykonaniu taka sobie, w drugiej byliśmy lepsi. Złapaliśmy rytm, graliśmy dobrze, ale nie potrafiliśmy zdobyć gola. Remisy to dla nas zdecydowanie za mało, ale walczymy dalej – mówił po bezbramkowym remisie z Pogonią Szczecin trener Kazimierz Moskal.

Zobacz konferencję:

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]