Drużyna

Koniec sporu z Antonio Dominguezem

15.07.2022

15.07.2022

Koniec sporu z Antonio Dominguezem

fot. Radosław Jóźwiak / Cyfrasport

Łódzki Klub Sportowy porozumiał się z Antonio Dominguezem w sprawie rozwiązania jego kontraktu, co umożliwia hiszpańskiemu pomocnikowi występy w jego nowym zespole, występującym w Fortuna 1 Lidze – GKS Tychy.

ŁKS mając na względzie to porozumienie wycofał z Piłkarskiego Sądu Polubownego skargę na 29-letniego zawodnika. – W trakcie rozmów z hiszpańskim zawodnikiem cały czas pamiętaliśmy, że przez dwuletni pobyt wielokrotnie dawał radość naszym kibicom. Dlatego też tym bardziej cieszymy się, że w przededniu rozpoczęcia rozgrywek ligowych udało nam się polubownie wyjaśnić wszystkie rozbieżności, które powstały między Antonio a naszym klubem. W negocjacjach uczestniczył główny akcjonariusz klubu i bez jego zaangażowania nie byłoby możliwe osiągnięcie tego oczekiwanego kompromisu – wyjaśnia Jarosław Olszowy, prezes ŁKS-u.

Antonio Dominguez dołączył do ŁKS-u w 2020 roku i w biało-czerwono-białych barwach rozegrał 71 meczów (13 w ekstraklasie, 4 w Pucharze Polski i pozostałe w pierwszej lidze), w których zdobył 14 bramek i zanotował pięć asyst.