Klub

Konferencja Zarządu ŁKS Łódź (05.12.2017)

04.12.2017

04.12.2017

Konferencja Zarządu ŁKS Łódź (05.12.2017)

Wszystkich sympatyków Łódzkiego Klubu Sportowego zachęcamy do śledzenia konferencji prasowej, która odbędzie się we wtorek 5 grudnia o godz. 14.30. Transmisję na żywo przeprowadzimy za pośrednictwem naszego profilu na Facebooku.

Tematami konferencji prasowej będą podsumowanie jesieni oraz plan przygotowań pierwszej drużyny do rundy rewanżowej, ponadto omówione zostaną działania klubu na przestrzeni ostatnich miesięcy i plany na bliższą i dalszą przyszłość. Zaprezentowany zostanie także nowy zawodnik, który w rundzie wiosennej będzie występował w pierwszym zespole.

W konferencji wezmą udział: prezes zarządu – Tomasz Salski, dyrektor sportowy – Krzysztof Przytuła, dyrektor klubu – Dariusz Lis, trener – Wojciech Robaszek oraz dwóch piłkarzy. Pierwszym z nich będzie Michał Kołba, drugim – wspomniany wcześniej nowy zawodnik.

Konferencja prasowa ze Stadionu Miejskiego przy al. Unii Lubelskiej 2 rozpocznie się we wtorek 5 grudnia o godz. 14.30, także wówczas rozpocznie się na Facebook’owym profilu klubu transmisja na żywo.