Aktualności

Konferencja ws. stadionu. Wizualizacja krzesełek

12
13 / 09 / 2021

W trakcie kolejnej konferencji prasowej poświęconej rozbudowie Stadionu Miejskiego im. Władysława Króla poznaliśmy m.in. wizualizację krzesełek.

Dziś (tj. w poniedziałek) w trakcie zorganizowanej na stadionie w al. Unii 2 konferencji prasowej zaprezentowano wizualizację krzesełek rozbudowywanego cały czas obiektu Łódzkiego Klubu Sportowego.

– Bardzo zależało nam na tym, żeby napis „ŁKS Łódź” znalazł się na trybunie zachodniej ze względu na to, że przy okazji imprez sportowych to właśnie ona będzie najbardziej wyeksponowana medialnie. Oczywiście zachowaliśmy barwy klubowe. Na trybunie północnej, południowej oraz na łukach będzie układ biało-czerwono-biały, przy czym czerwone krzesełka pojawią się w charakterze pikseli, żeby nadać całości nowoczesnego sznytu – wyjaśnił Paweł Bliźniuk, radny sejmiku wojewódzkiego i członek Komitetu Sterującego ds. Rozbudowy Stadionu.

W trakcie konferencji prasowej głos zabrał także prezes ŁKS Tomasz Salski, który wyjaśnił, że symetryczne rozmieszczenie poszczególnych liter składających się na wspomniany napis nie było łatwe ze względu m.in. na wyjścia ewakuacyjne. W związku z tym rozważano różne warianty, ale koniec końców zdecydowano się na ten widoczny na wizualizacji. – Wydaje się nam, że wybraliśmy optymalne rozwiązanie – powiedział Tomasz Salski, a Paweł Bliźniuk dodał, że układ krzesełek został skonsultowany z klubem, Stowarzyszeniem Kibiców ŁKS i Zarządem Inwestycji Miejskich.
Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]