Aktualności

Komunikat organizacyjny dla mediów na najbliższe tygodnie

8
03 / 05 / 2020

fot. Artur Kraszewski

W związku z przewidzianym na wtorek powrotem pierwszej drużyny ŁKS-u do treningów na obiektach klubowych (na początek w grupach kilkuosobowych), informujemy, że będą się one odbywały bez udziału dziennikarzy, operatorów i fotoreporterów z mediów zewnętrznych. Wspomniana decyzja podyktowana jest troską o zdrowie zawodników, sztabu trenerskiego oraz pozostałych pracowników klubu.

Zgodnie z zaleceniami działu medycznego Ekstraklasy piłkarze ŁKS zajęcia treningowe wznowią w najbliższy wtorek. Aby w dobie zagrożenia pandemicznego maksymalnie ułatwić jednak pracę mediów zajmujących się Łódzkim Klubem Sportowym, zainteresowanym redakcjom będziemy na bieżąco nieodpłatnie udostępniali materiały audiowizualne, przygotowywane przez biuro prasowe.

Żeby zminimalizować ryzyko zakażenia koronawirusem postanowiliśmy także o tym, iż nie będzie bezpośredniej możliwości przeprowadzania wywiadów z przedstawicielami kadry pierwszego zespołu. Odbycie rozmowy będzie możliwe jedynie za pośrednictwem biura prasowego po nadesłaniu pytań albo zdalnie – po uprzednim uzgodnieniu z biurem prasowym.

Prosimy o wyrozumiałość w związku z zaistniałą sytuacją. Liczymy, że wspomniane działania przyczynią się do tego, abyśmy już za niecałe cztery tygodnie mogli wspólnie emocjonować się ponownie rozgrywkami PKO Ekstraklasy.

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]