Kolejne powołanie dla Mammadova do reprezentacji

Kolejne powołanie dla Mammadova do reprezentacji

fot. Radosław Jóźwiak / Cyfrasport

Obrońca ŁKS-u Rahil Mammadov został powołany przez selekcjonera reprezentacji Azerbejdżanu na czerwcowe mecze z Albanią i Kazachstanem.

Wśród zawodników powołanych przez selekcjonera Arifa Asadova, piłkarz ŁKS-u znalazł się już kolejny raz, bo uczestniczył też w marcowym zgrupowaniu drużyny narodowej swojego kraju i pojawił się wtedy w wyjściowym składzie reprezentacji Azerbejdżanu na spotkanie towarzyskie z Bułgarią (1:1).

Rahil Mammadov zaliczył dotąd 16 występów w kadrze narodowej. Kolejna okazja już w czerwcu, bo właśnie wtedy Azerbejdżan zagra towarzysko z Albanią (7 czerwca, w Szombathely) i Kazachstanem (11 czerwca w Szombathely). Dodajmy, że środkowy obrońca ŁKS-u w zakończonym niedawno sezonie rozegrał 16 spotkań w PKO BP Ekstraklasie i wszystkie w pełnym wymiarze czasowym.