Kibice rozpoczynają kolejną akcję dla młodych ełkaesiaków!

Kibice rozpoczynają kolejną akcję dla młodych ełkaesiaków!

Kibice ŁKS-u rozpoczęli kolejną edycję akcji „Zafunduj karnet młodemu ełkaesiakowi”. Na Wasze wsparcie liczy wielu młodych kibiców naszego klubu, którzy nie mogą sobie pozwolić na zakup wejściówki.

W ramach akcji „Zafunduj karnet młodemu ełkaesiakowi” sympatycy łódzkiego klubu zakupują karnety na cały sezon 2018/2019 na sektor, który został odpowiednikiem legendarnej Galery na nowej trybunie, gdzie zasiadają najzagorzalsi młodzi kibice naszego klubu ze wszystkich biało-czerwono-białych rewirów.

„Zachęcamy do udziału w akcji wszystkich sympatyków Łódzkiego Klubu Sportowego. Już od kilku lat przeprowadzamy zbiórkę pieniędzy na ten cel, a ilość ufundowanych karnetów przekroczyła już tysiąc sztuk. Wiele ełkaesiackich rodzin jest nam bardzo wdzięcznych, bo ich dzieci mogą regularnie uczestniczyć w meczach ŁKS-u i gdyby nie nasza pomoc nie mogliby sobie na to pozwolić. Dzieci liczą na nas, mam więc nadzieję że znów ich nie zawiedziemy.” – powiedział Mariusz Przybyła ze Stowarzyszenia Kibiców ŁKS.

Jak czytamy na stronie lksfans.pl: Do akcji może się przyłączyć każdy sympatyk naszego klubu! Wystarczy dokonać dowolnej wpłaty na podany poniżej numer konta bankowego Stowarzyszenia Kibiców ŁKS: 3 Oddział PKO BP S.A. w Łodzi: 48 1020 3378 0000 1402 0163 6422. W tytule przelewu wpisujemy KARNET oraz swój nick z forum ŁKSFANS.pl lub imię i nazwisko. Dla emigracji dostępne jest konto PayPall: sk@lksfans.pl. Tylko dzięki Waszemu wsparciu zdołamy wywołać uśmiech na wielu twarzach młodych sympatyków ŁKS-u.”