Kibice przy al. Unii 2

Klub

Kibice przy al. Unii 2

09.06.2018

09.06.2018

Łącznie mecze ŁKS-u w drugiej lidze obejrzało 73330 widzów, co daje średnią 4313 na jeden mecz. Był to zdecydowanie najlepszy wynik w drugiej lidze!

ŁKS zajął pierwsze miejsce w II lidze pod względem frekwencji deklasując rywali i to pomimo tego, że do swej dyspozycji łódzcy kibice mieli tylko jedną trybunę! Na drugiej pozycji w tej klasyfikacji znalazł się Radomiak (2815 widzów) a na trzeciej GKS Jastrzębie (1818 widzów).

Warto dodać, że wszystkie 17 spotkań rozegranych przez zajmujący ostatnie miejsce w tej klasyfikacji Gryf Wejherowo obejrzało 4072 fanów. To mniej niż średnia na jeden mecz na stadionie przy al. Unii 2.

Najwięcej widzów (komplet 5120) obejrzało mecz z GKS-em Bełchatów, Siarką Tarnobrzeg i Legionovią. Najmniej z Wisłą Puławy (z uwagi na zamknięte sektory B3 i B4).

ŁKS a Nice 1 Liga

W przyszłym sezonie nie będziemy w stanie pobić po raz kolejny rekordu. Spotkania w Łodzi będzie mogło obejrzeć zaledwie 4100 widzów z uwagi na przyjęcie kibiców gości. Mimo wszystko liczymy, że kibice znów staną na wysokości zadania i ŁKS w 1 lidze wspierać będzie maksymalna liczba widzów, a większa część spośród z nich zakupi karnety.

Co ciekawe ŁKS z taką frekwencją, jaka miała miejsce w drugiej lidze i na zapleczu ekstraklasy okazałby się jednym z najlepszych. Lepszą średnią liczbę widzów na jeden mecz miał w pierwszej lidze tylko Ruche Chorzów (średnia 5300).

Jeszcze raz dziękujemy Wam za wsparcie i wiarę do końca. Jeszcze nie jedno uda nam się RAZEM osiągnąć!