Kibice pobiegną dla Kubusia od stadionu ŁKS do stadionu Legii

17.07.2023

Kibice pobiegną dla Kubusia od stadionu ŁKS do stadionu Legii

Trzech kibiców ŁKS-u już wkrótce przebiegnie aż 140 km, pokonując trasę dzielącą stadion Króla w Łodzi z obiektem Legii Warszawa, a wszystko to w ramach akcji wsparcia czteroletniego Kubusia, do której możecie dołączyć również Wy!

Jak czytamy na stronie fundacjakochamzycie.org Kubuś to niezwykły chłopczyk, który zmaga się z wieloma trudnościami zdrowotnymi. Codziennie stawia czoła napadom padaczkowym i bezdechom, nie potrafi samodzielnie trzymać główki ani mówić. Aktualnie jest karmiony przez sondę, ale wkrótce będzie potrzebował zabiegu umieszczenia peg’a, ponieważ ciągle wyciąga sondę z noska.

Aby zapewnić chłopcu jak największą szansę na poprawę zdrowia zorganizowano zbiórkę (TUTAJ), a trzech kibiców ŁKS-u weźmie udział w niezwykłym biegu, w trakcie którego pok0nają dystans aż 140 km. Start biegu będzie miał miejsce w czwartek na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla w Łodzi, a meta na obiekcie Legii Warszawa, gdzie w najbliższy piątek piłkarze ŁKS-u zainaugurują rozgrywki PKO BP Ekstraklasy.

Będziemy kibicować tercetowi naszych sympatyków i jednocześnie zachęcamy wszystkich do wsparcia zbiórki dla Kubusia. Liczy się każda złotówka, więc liczymy na Waszą szczodrość. Więcej informacji na temat zbiórki znajdziecie TUTAJ.