Kibice ŁKS-u znów dali radę! Przed nami trzeci cel

19 / 03 / 2021

Na kibiców ŁKS-u zawsze można liczyć! Dzięki Wam i aplikacji Fortuna 1 Ligi zrealizowaliśmy już drugi cel. Czas więc na trzeci krok czyli kolejne wyzwanie, które powinno Was zainteresować…

Najpierw był dron dla Akademii ŁKS-u, następnie zakup dwóch specjalistycznych łóżek rehabilitacyjnych służących do fizjoterapii. Oba cele zrealizowaliśmy, bo na kibicach ŁKS-u zawsze można polegać i za to chcemy Wam serdecznie podziękować.

Piłka nadal jest w grze, więc przed nami trzeci cel, którym będzie zakup wysokiej jakości sprzętu foto-wideo. Wywiady z piłkarzami, zdjęcia z treningów, filmy wideo i wiele innych materiałów publikowanych na naszej stronie internetowej, profilach społecznościowych oraz kanale YouTube – wszystko to wymaga odpowiedniej oprawy technologicznej.

Pragniemy dostarczać Wam materiały jeszcze lepszej jakości, a mając odpowiednie narzędzia będzie o to łatwiej, będzie szybciej, będzie i przyjemniej, dlatego tych, którzy jeszcze tego nie zrobili zachęcamy do pobrania aplikacji Fortuna 1 Ligi, a pozostałych raz jeszcze prosimy, aby pamiętali o nas podczas codziennych zakupów. Nowy sprzęt foto-wideo pozwoli nam wskoczyć na nowy poziom, Wam natomiast każdego dnia zapewni wiele wrażeń.

Jak dołączyć?

Dzięki aplikacji Fortuna 1 Ligi, w której znajdziecie wszystko o rozgrywkach na zapleczu ekstraklasy, nawet podczas codziennych zakupów możecie wspierać ŁKS, bez względu na to, czy robicie zakupy w sklepach stacjonarnych, czy też za pośrednictwem internetu.

W przypadku zakupów stacjonarnych wystarczy zgłosić w aplikacji kartę płatniczą, podając jedynie jej 16-cyfrowy numer, dzięki czemu płacąc za zakupy w wybranych punktach, część sumy z dokonanej transakcji trafia na konto klubu.

W przypadku zakupów internetowych transakcja zostanie zapisana na konto klubu w momencie, kiedy kibic wejdzie do sklepu internetowego poprzez aplikację bądź stronę internetową aplikacja.1liga.org (tu nie jest potrzebne zgłoszenie karty płatniczej).

Każdy użytkownik przed rozpoczęciem zakupów otrzymuje informację, jaki procent od dokonanej transakcji w danym sklepie trafi na konto klubu. Każdy użytkownik może też na swoim koncie sprawdzić ilu dokonał transakcji, na jakie kwoty i ile z tej kwoty trafiło do klubu. Podobny wgląd mają punkty partnerskie.