Kazimierz Moskal nie jest już trenerem ŁKS

11 / 10 / 2023

fot. Radosław Jóźwiak / Cyfrasport

Kazimierz Moskał przestał pełnić funkcję trenera Łódzkiego Klubu Sportowego, a sztab pierwszego zespołu opuścił również Marcin Pogorzała. Nowego szkoleniowca naszej drużyny przedstawimy już wkrótce.

Doświadczony szkoleniowiec zakończył właśnie swoją drugą przygodę w Łódzkim Klubie Sportowym. Za drugiej kadencji Kazimierza Moskala łodzianie rozegrali 47 oficjalnych meczów, z czego wygrali 22 spotkania, zremisowali 10 i 15 przegrali, w międzyczasie awansując do piłkarskiej elity. W bieżącym sezonie, już w najwyższej klasie rozgrywkowej, łodzianie prowadzeni przez tego szkoleniowca w jedenastu spotkaniach dwukrotnie odnieśli zwycięstwo, zdobyli siedem punktów i zajmują obecnie 18. miejsce w tabeli PKO BP Ekstraklasy.

Teraz nadszedł czas rozstania, więc bardzo dziękujemy Kazimierzowi Moskalowi za jego zaangażowanie i wiele radości, których dostarczyły nam, zwłaszcza w poprzednim zwieńczonym awansem sezonie, spotkania z udziałem „Rycerzy Wiosny”, życząc przy tej okazji powodzenia w dalszej karierze trenerskiej.

fot. Łukasz Grochala / Cyfrasport

Informujemy także, że Marcin Pogorzała, dotychczasowy asystent pierwszego szkoleniowca, również został odsunięty od prowadzenia drużyny i jemu także bardzo dziękujemy za pracę w sztabie trenerskim pierwszego zespołu, doceniając jego duży wkład w cały proces szkolenia wcześniej pierwszoligowego, a teraz ekstraklasowego ŁKS-u.

Nowego szkoleniowca drużyny Łódzkiego Klubu Sportowego oraz skład personalny jego sztabu przedstawimy niebawem.