Wypowiedzi po Radomiu

Drużyna

Wypowiedzi po Radomiu

07.10.2023

07.10.2023

„Nie możemy wyglądać na boisku tak jak w dwóch ostatnich meczach.”. Po spotkaniu 11. kolejki, w którym ŁKS zmierzył się na wyjeździe z Radomiakiem, głos zabrali obu zespołów – Constantin Galca i Marcin Pogorzała.

Marcin Pogorzała (trener ŁKS-u): Ciężko podsumowywać tak wysoką porażkę. Nadal nie potrafimy wystrzegać się błędów w sytuacjach, o których rozmawiamy. […] Pierwsza bramka wpłynęła na to, jak wyglądaliśmy do końca pierwszej połowy. Druga na pewno była lepsza niż końcówka pierwszej. Zmieniliśmy ustawienie, stworzyliśmy sobie jakieś sytuacje i pewnie można byłoby o czymś myśleć, gdybyśmy jedną z nich wykorzystali. […] Nie zamierzamy spuszcza głowy, a co będzie dalej, czas pokaże. Na pewno nie możemy wyglądać na boisku tak jak w dwóch ostatnich meczach.

Constantin Galca (trener Radomiaka): Myślę, że to był ważny mecz dla wszystkich. Dla zawodników, dla klub i dla mnie. I wszyscy skoncentrowaliśmy się tylko na tym, żeby dobrze w nim zagrać. Każdy z nas wspierał drużynę i dawał wszystko, co mógł. Daliśmy z siebie w tym tygodniu maksimum, a te ostatnie dni z pewnością były dla nas trudne.