Karol Arys sędzią meczu ze Śląskiem

Karol Arys sędzią meczu ze Śląskiem

fot. Jakub Piasecki / Cyfrasport

Sobotnie spotkanie 31. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym piłkarze ŁKS-u zmierzą się na stadionie Króla ze Śląskiem Wrocław, poprowadzi Karol Arys.

Z arbitrem ze Szczecina spotkaliśmy się w tym sezonie przy okazji inauguracyjnego starcia z Legią w Warszawie (0:3), wyjazdowego spotkania z Radomiakiem Radom (0:3) i wygranego niedawno domowego pojedynku z Puszczą Niepołomice (3:2). W sumie dla tego sędziego będzie to szósty mecz z udziałem piłkarzy ŁKS-u, z czego dwa z nich odbyły się w zeszłym sezonie, gdy łodzianie występowali na zapleczu elity (wygrane 3:2 starcie z Górnikiem Łęczna i zremisowany 1:1 wyjazdowy mecz z Arką Gdynia, po którym zapewniliśmy sobie awans do PKO BP Ekstraklasy).

W sobotę asystentami Karola Arysa będą Marek Arys i Marcin Janawa, a sędzią technicznym Paweł Horożaniecki. Za system wideoweryfikacji VAR odpowiadają Paweł Raczkowski i Arkadiusz Kamil Wójcik. Zawody rozpoczną się o godz. 15.