Karnety w sprzedaży do meczu ze Stomilem

07 / 03 / 2022

Postanowiliśmy przedłużyć sprzedaż karnetów na rundę wiosenną sezonu 2021/2022. Stałą wejściówkę, dzięki której obejrzycie sześć meczów ligowych, w tym derby Łodzi, zakupicie do 12 marca (czyli meczu ze Stomilem Olsztyn) za pośrednictwem internetu lub stacjonarnie w kasach.

Karnet na rundę wiosenną sezonu 2021/2022 możecie zakupić za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży bilety.lkslodz.pl, a także stacjonarnie w kasach. Stała wejściówka na rundę wiosenną obejmuje teraz 6 domowych meczów ŁKS-u w Fortuna 1 Lidze, w tym derbowy pojedynek z Widzewem (ale NIE obejmuje środowego meczu z Puszczą). Sprzedaż potrwa do 12 marca, czyli do meczu ze Stomilem Olsztyn.

Ważne! Przypominamy, że na środowy zaległy mecz 20. kolejki Fortuna 1 Ligi (ŁKS – Puszcza Niepołomice) obowiązują karnety na rundę jesienną, karnety na cały sezon oraz zakupione wcześniej na to spotkanie bilety (które można wykorzystać w środę lub zwrócić w kasie).

Cennik karnetów na rundę wiosenną (cena obniżona o rozegrany już mecz)

Karnet ulgowy przysługuje kobietom, osobom niepełnosprawnym, dzieciom do 16. roku życia oraz seniorom (65+). Dla dzieci do 4. roku życia wstęp bezpłatny.

Ceny biletów (z wyłączeniem meczu derbowego z Widzewem):

Karnet / bilet ulgowy

Karnet / bilet ulgowy przysługuje kobietom, osobom niepełnosprawnym, dzieciom do 16. roku życia i seniorom (65+). Dla dzieci do 4. roku życia wstęp bezpłatny.

Opcja zakupu karnetu na raty

Istnieje możliwość zakupu karnetu na raty. Jeśli jesteście zainteresowani tą opcją, w internetowym systemie sprzedaży należy po wybraniu „Płacę teraz” i przekierowaniu na stronę z wyborem dostępnych banków, kliknąć: „Raty” (w kolumnie po lewej stronie). Do wyboru przy opcji zakupu karnetu na raty są dwa banki: Alior Bank i mBank.

Kasy stacjonarne

• poniedziałek (7 marca) godz. 15.00 – 19.00
  • wtorek (8 marca) godz. 12.00 – 16.00
  • środa (9 marca – dzień meczu z Puszczą): godz. 15.00 – 19.00 (karnety na wiosnę nie obowiązują)