Aktualności

Spotkanie z kapitanami w U2 ŁKS Store

2
22 / 03 / 2024

fot. Michał Stańczyk / Cyfrasport

Już w środę 27 marca kolejne spotkanie z piłkarzami w oficjalnym sklepie naszego klubu! Zarezerwujcie sobie ten termin, bo tym razem w U2 ŁKS Store spotkacie Bartosza Szeligę i Daniego Ramireza. Zaczynamy o godz. 18. Wstęp oczywiście bezpłatny.

W rundzie wiosennej noszą kapitańską opaskę, a to zaszczyt, ale i ogromna odpowiedzialność. Bartosz Szeliga (kapitan ŁKS-u) i Dani Ramirez (drugi kapitan) pojawią się w środę 27 marca w U2 ŁKS Store, gdzie jak zwykle będzie można pogawędzić, zrobić sobie z naszymi piłkarzami pamiątkową fotografię lub poprosić o autograf na dowolnym gadżecie zakupionym w naszym sklepie, może na jakiejś domowej pamiątce albo i na kartach zawodników, które też znajdziecie w oficjalnym sklepie Łódzkiego Klubu Sportowego.

Jak zawsze takie spotkanie to świetny pretekst, żeby spotkać się ze znajomymi z ŁKS-u i przy okazji rzucić okiem na asortyment naszego sklepu. W U2 ŁKS Store czekają na Was m.in. koszulki meczowe pierwszej drużyny, bluzy rozpinane, koszulki polo i z krótkim rękawem, do tego bluzy trenerskie, koszulki bramkarskie, breloki i inne klubowe gadżety.

Gorąco zapraszamy!

  • Co? Spotkanie z Bartosze Szeligą i Danim Ramirezem
  • Gdzie? U2 ŁKS Store (Stadion Miejski im. Władysława Króla, od strony al. Unii Lubelskiej)
  • Kiedy? Środa, 27 marca | w godz. 18-19
  • Wstęp: bezpłatny


Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny