Kamil Rozmus na dłużej w ŁKS-ie

03 / 06 / 2019

fot. Cyfrasport

Nie licząc Michała Kołby, najdłuższym obecnie stażem w ŁKS-ie może pochwalić się Kamil Rozmus, który przywdziewa biało-czerwono-białe barwy od lutego 2016 roku. I będzie je przywdziewał jeszcze co najmniej przez kolejny sezon, bo właśnie podpisał nową umowę z „Rycerzami Wiosny”, która obowiązuje do 30 czerwca 2020 roku.

Do tej pory Kamil Rozmus rozegrał łącznie ponad 80 meczów w drużynie ŁKS-u. Na ten dorobek składają się spotkania w okręgowym Pucharze Polski, w trzeciej lidze (48 gier), w drugiej (24) i w pierwszej (5 + jeden występ w Pucharze Polski). 25-letni lewy obrońca ma też na koncie jednego strzelonego gola – jeszcze w trzeciej lidze w wygranym 9:1 meczu z Wartą Działoszyn. W minionym sezonie pochodzący ze Szczebrzeszyna defensor też trafił do siatki, ale tym razem była to niestety bramka samobójcza (w zremisowanym 1:1 meczu z GKS-em w Katowicach).

– Na Kamila zawsze można liczyć. Swoją dotychczasową pracą dla klubu zasłużył, aby po trzeciej, drugiej i pierwszej lidze, grać także w ekstraklasie – mówi Krzysztof Przytuła, dyrektor sportowy Łódzkiego Klubu Sportowego. – Potencjał motoryczny pozwala Kamilowi na dalszy rozwój piłkarski, zatem nie pozostaje nic innego, by mu w tym pomóc.

Kamil, powodzenia i jak najszybszego debiutu w ekstraklasie!