Jest moc! Bilety na Wisłę wyprzedane

Jest moc! Bilety na Wisłę wyprzedane

Już dziś wiemy, że w piątek 5 maja na meczu ŁKS-u z Wisłą Kraków, naszego lidera pierwszej ligi będzie wspierało blisko piętnaście tysięcy kibiców. Wszystkie bilety udostępnione w sprzedaży zostały wyprzedane!

Brawo ełkaesiacy! Prestiżowy z wielu względów mecz ŁKS-u z Wisłą Kraków będzie miał wyjątkową oprawę, a wszystko dzięki Wam. Sprzedaż biletów rozpoczęła się w ubiegłą sobotę po spotkaniu z Podbeskidziem, a już siedem dni później, tydzień przed starciem z „Białą Gwiazdą”, wszystkie dostępne bilety zostały wyprzedane.

Ważne! W związku z powyższym zakończyła się sprzedaż biletów online i w kasach biletowych.

Ci, którzy dotąd nie zakupili wejściówki, a nadal chcą zobaczyć mecz z Wisłą, muszą teraz uzbroić się w cierpliwość. Bardzo możliwe, że w systemie sprzedaży pojawiać się jeszcze będą bilety, ale tutaj wiele zależy od tych posiadaczy karnetów, którzy wiedząc, że tego dnia nie będą mogli być z nami, zechcą wesprzeć ŁKS i zwolnią swoje miejsce. Jeśli macie taką sytuację, koniecznie zwolnijcie swoje miejsce. W ten sposób bardzo nam pomożecie.

Coś ci wypadło? Zwolnij miejsce

Opcja zwalniania miejsca widnieje po zalogowaniu się użytkownika w systemie w zakładce „Moje bilety” przy danych dotyczących najbliższego meczu – chodzi o ikonkę biletu z krzyżykiem, która znajduje się po skrajnej prawej stronie. Po najechaniu na nią pojawi się komunikat: „Zwolnij miejsce na najbliższe wydarzenie” – z opcją zatwierdzenia lub odrzucenia operacji (TAK lub NIE). Po zatwierdzeniu całej operacji miejsce zostaje zwolnione i trafia do otwartej sprzedaży.

Jeśli kupiłeś karnet i coś ci wypadło – zwolnij swoje miejsce. Chcemy, żeby na jednym z najważniejszych meczów sezonu stadion Króla pękach w szwach. Pomożesz w ten sposób innym kibicom, klubowi i piłkarzom.

Mecz 30. kolejki Fortuna 1 Ligi: ŁKS – Wisła Kraków, rozpocznie się w piątek (5 maja) o godz. 20.30 i na pewno dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń.