Jest dobrze, ale na owoce przyjdzie nam jeszcze poczekać

25 / 11 / 2019

Kilka dni temu drużyny z Akademii ŁKS rozegrały ostatnie mecze ligowe w rundzie jesiennej sezonu 2019/20. I choć w ośrodku przy ulicy Minerskiej praca na treningach wre cały czas, to można pokusić się o pierwsze podsumowania ostatnich miesięcy w grupach młodzieżowych Łódzkiego Klubu Sportowego. W minioną sobotę w magazynie sportowym na antenie Radia Łódź takie właśnie obszerne podsumowanie się znalazło – warto posłuchać, kto jeszcze nie miał okazji!

O najważniejszych wydarzeniach ostatnich tygodni, o planach na przyszłość, o inwestycjach i o wielu innych ciekawych aspektach codziennego funkcjonowania Akademii ŁKS z jej koordynatorem Krystianem Kierachem rozmawiał redaktor Piotr Andrzejczak. Całą rozmowę można odsłuchać klikając w poniższy link:

Radiu Łódź, czyli naszemu partnerowi medialnemu, serdecznie dziękujemy za udostępnienie materiału!