Jan Sobociński i Piotr Pyrdoł zagrali przeciwko Portugalii

15 / 11 / 2018

fot. Lens Strong

Jan Sobociński zagrał całe spotkanie, a Piotr Pyrdoł pojawił się na murawie na ostatnie trzy minuty w meczu piątej serii turnieju Elite League U-21 – tym razem rywalem reprezentacji Polski do lat 20 byli rówieśnicy z Portugalii. Konfrontacja w Faro zakończyła się wygraną gospodarzy 2:0.

Biało-czerwoni, których selekcjonerem jest Jacek Magiera, zagrali w składzie: Radosław Majecki – Jakub Bednarczyk, Serafin Szota, Jan Sobociński, Tymoteusz Puchacz – David Kopacz, Adrian Stanilewicz, Bartosz Slisz (87 Piotr Pyrdoł), Marcel Zylla (76 Jakub Moder), Adrian Łyszczarz – Dominik Steczyk (75 Sebastian Strózik).

Po czwartkowym meczu w Portugalii tabela turniejowa wygląda następująco:

Kolejne spotkanie, już tylko towarzysko, reprezentacja Polski do lat 20 rozegra z Ukrainą w poniedziałek 19 listopada o godzinie 19:00 w Bielsku-Białej.