Aktualności

Jan Kuźma powołany do reprezentacji Polski U-20

6
21 / 11 / 2022
fot. Łukasz Grochala / Cyfrasport

W meczu reprezentacji Polski do lat 20 z Rumunią, który biało-czerwoni rozegrają w ramach Elite League, ma szansę zagrać dwóch ełkaesiaków – oprócz Kelechukwu Ibe-Torti także Jan Kuźma.

Mamy czwartego kadrowicza! Informowaliśmy już o powołaniach dla Aleksandra Bobka (kadra U-19), Artemijusa Tutyskinasa (pierwsza reprezentacja Litwy) i Kelechukwu Ibe-Torti (reprezentacja do lat 20). Okazało się, że to nie koniec, bo selekcjoner tej ostatniej – Miłosz Stępiński – dowołał do reprezentacji Polski do lat 20 na zgrupowanie i mecz z Rumunią w ramach Elite League także Jana Kuźmę. Dwóch pomocników ŁKS-u wraz z kolegami z kadry U-20 zmierzą się z rówieśnikami z Rumunii w poniedziałek 21 listopada o godz. 20 w Arad.

Jan Kuźma w bieżącym sezonie wystąpił w 9 spotkaniach pierwszej drużyny naszego klubu (3 mecze rozpoczął w wyjściowej jedenastce), ponadto rozegrał 5 meczów i zdobył 2 gole w trzecioligowych rezerwach ŁKS-u.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny