Jakub Dziółka i Stefan Feiertag przed #ŁKSSTW

18.10.2024

Jakub Dziółka i Stefan Feiertag przed #ŁKSSTW

Łukasz Grochala | Cyfrasport

Trener Jakub Dziółka i napastnik ŁKS-u Stefan Feiertag odpowiedzieli na pytania łódzkich dziennikarzy oraz kibiców przed niedzielnym meczem ełkaesiaków ze Stalą Stalowa Wola.

Jakub Dziółka (trener ŁKS-u): Gramy u siebie, wiemy jakie przed nami jest zadanie. Oczywiście szanujemy każdego rywala i do każdego spotkania przygotowujemy się tak samo. […] Chcemy być w swojej grze powtarzalni, bez względu na to z kim gramy. Chcemy dominować ze swoją grą i planem, ale na boisku jest jeszcze przeciwnik, więc całą sztuką jest odpowiednio reagować na to, co się na nim dzieje. […] Ważne, że piłkarze wrócili z reprezentacji zdrowi. Oprócz Kelechukwu, który zmaga się z urazem mięśnia, wszyscy są gotowi do gry.

Stefan Feiertag (piłkarz ŁKS-u): Atmosfera w zespole jest świetna. Mamy dobry zespół, jesteśmy w dobrej formie i chcemy wygrać kolejny mecz. […] Moim zadaniem jest zdobywanie goli. Wykonujemy z Andreu Arasą dobrą pracę, pomagamy sobie na boisku i jesteśmy zadowoleni z tego jak ta współpraca się układa. […] Czuję się w ŁKS-ie naprawdę świetnie. Lubię to miasto, ten klub i naszych kibiców.