Aktualności

III liga: Starcie rezerw ŁKS i Legii

9
26 / 05 / 2023

Fot. Lens Strong

W 31. kolejce grupy I trzeciej ligi na boisku Akademii ŁKS czeka nas starcie rezerw – ŁKS i Legii Warszawa. Będzie bardzo ciekawie, więc warto wybrać się na Krańcową. Początek meczu lidera o godz. 12.

To bezsprzecznie jedno z najciekawiej zapowiadających się spotkań III ligi w rundzie wiosennej. Nie może być inaczej, skoro na boisku przy ul. Krańcowej zmierzą się drugie drużyny ŁKS-u i Legii Warszawa. Drużyna ze stolicy gra ostatnio w kratkę (zwycięstwo 3:2 nad Wartą Sieradz, porażka 2:4 z Pilicą Białobrzegi, wygrana 3:0 z Olimpią Zambrów i przegrana 0:1 z Concordią Elbląg), ale na mecz z łodzianami na pewno będzie zmobilizowana, bo po pierwsze – perspektywa gry z liderem zawsze motywuje, a po drugie – legioniści zapewne zechcą się zrewanżować za jesienną porażkę (aż 0:7).

Trener Marcin Matysiak nie będzie mógł skorzystać w sobotę z usług Igora Lambrechta (osiem żółtych kartek na koncie), pozostali zawodnicy powinni być do dyspozycji. Nasz zespół prowadzi w tabeli z punktem przewagi nad Legionovią i Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Rezerwy Legii do lidera tracą siedem oczek.

Początek meczu 31. kolejki grupy I trzeciej ligi, w którym rezerwy ŁKS-u zmierzą się ze Legią II Warszawa już jutro (tj. w sobotę 27 maja) o godz. 12. Dwie godziny później (godz. 14) na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS spotkanie z Termami Uniejów rozpocznie druga drużyna rezerw (ŁKS III Łódź przewodzi tabeli łódzkiej klasy okręgowej z siedmiopunktową przewagą nad drugą Stalą Głowno). Zespół Akademii ŁKS występujący w CLJ w ostatniej kolejce rozgrywek zmierzy się w niedzielę na wyjeździe z Wisłą Płock.


Organizacyjnie przed meczem rezerw z Legią II Warszawa:

  • Bilet wstępu na mecz ŁKS II Łódź z rezerwami Legii kosztuje 10 zł (dla wszystkich) i zakupicie go przed wejściem na obiekt, przy bramie od strony ul. Minerskiej (płatność tylko gotówką). Do dyspozycji kibiców będzie 420 miejsc. Pierwszy gwizdek o godz. 12.

Wejście na obiekt – od strony ul. Minerskiej

  • Dedykowane kibicom wejście na teren ośrodka treningowego Akademii ŁKS będzie znajdować się od strony ul. Minerskiej i tam też znajdziecie punkt sprzedaży biletów (wejście oraz punkt sprzedaży biletów otwarte od godz. 11.30). Mecz zostanie rozegrany na boisku nr 3.
  • Parking od strony ul. Minerskiej przeznaczony jest wyłącznie dla przedstawicieli mediów i drużyny, więc niestety na terenie obiektu nie ma parkingu dla kibiców. Przypominamy również, że na terenie obiektu obowiązuje bezwzględny zakaz wprowadzania zwierząt.


Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny