Igor Lambrecht na dłużej z ŁKS

12 / 08 / 2020

Szesnastoletni Igor Lambrecht złożył parafkę na nowej umowie. Pomocnik rezerw ŁKS-u związał się z Łódzkim Klubem Sportowym 3-letnim kontraktem.

Piłkarz urodzony w 2004 roku występuje w czwartoligowych rezerwach łódzkiego klubu i w rozpoczętym niedawno sezonie pojawił się już w składzie zespołu trenerów Marcina Matysiaka i Pawła Drechslera, który rozpoczął rozgrywki na piątym szczeblu rozgrywkowym od trzech zwycięstw.

– Igor był wyróżniającym się zawodnikiem z rocznika 2004. Po obserwacjach i analizie jego gry, której dokonał sztab trenerski doszliśmy do wniosku, że ten młody piłkarz jest bardzo perspektywiczny i zasługuje na szansę. W naszej ocenie na razie wykorzystuje swój potencjał. Z każdego treningu i meczu „wyciąga” ile się da, więc notuje stały progres. Wierzę w tego chłopaka – powiedział szkoleniowiec drugiej drużyny łódzkiego klubu Marcin Matysiak.

Igor Lambrecht występuje w drugiej linii, najczęściej na pozycji numer „sześć”, więc pełni obowiązki defensywnego pomocnika. 16-letni zawodnik przedłużył umowę z Łódzkim Klubem Sportowym i biało-czerwono-białe barwy będzie reprezentował co najmniej do końca czerwca 2023 roku.