Klub

„Idą starzy, idą młodzi, ŁKS gra dzisiaj w Łodzi!” – plakaty dla najmłodszych kibiców

14.08.2017

14.08.2017

„Idą starzy, idą młodzi, ŁKS gra dzisiaj w Łodzi!” – plakaty dla najmłodszych kibiców

W piątek podczas wspomnianego meczu z MKS-em Kluczbork wolontariusze Łódzkiego Klubu Sportowego rozdawali obecnym na trybunie dzieciom i ich opiekunom plakaty przedstawiające znajdujące się na tle stadionu sylwetki piłkarzy pierwszej drużyny. Plakat wymaga jednak uzupełnienia w postaci naklejek, które należy umieścić w okienkach herbów klubów piłkarskich – kolejnych rywali ełkaesiaków w drugiej lidze.

Każdy kolejny mecz na własnym stadionie to okazja na zdobycie brakującej naklejki. Zabawa dla najmłodszych kibiców ŁKS-u potrwa od 23 sierpnia do 4 listopada, na tych zaś, którzy zdołają skompletować wszystkie naklejki czeka na koniec rundy jesiennej nagroda. Pamiętajcie jednak, że wygrać ją mogą wyłącznie ci, którzy pojawią się na każdym meczu. Wolontariusze oczywiście będą na Was czekać na trybunie.

Młodych sympatyków „Rycerzy Wiosny”, którzy nie otrzymali jeszcze plakatu, zapraszamy do sklepu Kibiców ŁKS-u Łódź, gdzie odbierzecie go za darmo! Poniżej godziny otwarcia sklepu znajdującego się przy Unii Lubelskiej 2 (godziny otwarcia sklepu w tym tygodniu):

  • 14.08 (poniedziałek): 12:00 – 19:00
  • 15.08 (wtorek): zamknięte
  • 16-18.08 (środa – piątek): 12:00 – 19:00
  • 19.08 (sobota): zamknięte