Grzegorz Kawałko sędzią meczu z GKS Tychy

Grzegorz Kawałko sędzią meczu z GKS Tychy

Pierwszy ligowy mecz ełkaesiaków w 2023 roku, czyli niedzielne spotkanie z GKS-em Tychy, zaplanowane w ramach 19. kolejki Fortuna 1 Ligi, sędziuje Grzegorz Kawałko.

Pochodzący z Augustowa sędzia w bieżącym sezonie prowadził jedenaście meczów, w tym większość na zapleczu ekstraklasy. W sezonie 2020/2021 32-letni sędzia był rozjemcą dwóch wygranych przez ełkaesiaków meczów z Odrą Opole i Resovią, natomiast w bieżących rozgrywkach spotkaliśmy się z nim przy okazji zremisowanego 1:1 spotkania z Zagłębiem Sosnowiec.

W niedzielę asystentami arbitra głównego będą Michał Obukowicz i Piotr Podbielski, a sędzią technicznym Piotr Rzucidło. Za system wideoweryfikacji VAR odpowiadają Damian Kos oraz Bartosz Heinig. Pierwszy gwizdek o godz. 12.40.