Gra Akademia (26-27 czerwca)

Gra Akademia (26-27 czerwca)

Akademia ŁKS w sobotę zakończy ligowe zmagania w tym sezonie. Wydarzeniem weekendu będzie rewanżowy mecz ŁKS U14 ze Stomilem Olsztyn, którego stawką jest awans do Centralnej Ligi Juniorów.

Mecz ŁKS-u U14 rozpocznie się o godz. 11 w ośrodku treningowym Akademii ŁKS przy ul. Krańcowej. Podopieczni trenerów Radosława Bieniasa i Daniela Figi w środę zdołali wypracować sobie skromną zaliczkę przed rewanżem. Po bramce kapitana – Kacpra Madejaka, ełkaesiacy wygrali 1:0 w Olsztynie. Teraz czas na rewanż.

Poza spotkaniem o CLJ, na Akademii ŁKS odbędzie się jeszcze jeden mecz – ŁKS U15, który pożegna się z I Ligą Wojewódzką meczem z GKS-em Bełchatów. To rozpocznie się o godz. 14.00.

Ostatni mecz i zarazem ostatni wyjazd w IV lidze czeka ŁKS II. Zespół trenerów Marcina Matysiaka i Pawła Drechslera przez cały sezon dostarczył kibicom ŁKS-u wiele radości i zasłużenie wywalczył awans do trzeciej. ligi. Ełkaesiacy chcą zakończyć sezon z przytupem, pokonując barierę 100 punktów w ligowej tabeli. Do osiągnięcia tego celu potrzebują przynajmniej remisu w ostatniej kolejce ze Skalnikiem Sulejów. Zapowiedź tego meczu można przeczytać TUTAJ.

Autor: Mateusz Żegota