Aktualności

Gra Akademia (25-26.02)

1
24 / 02 / 2023


Przed nami kolejny pracowity weekend w Akademii ŁKS. Na finiszu przygotowań przed wznowieniem rozgrywek ligowych są m.in. drużyny rezerw i CLJ U-17, a w niedzielę w Warszawie ełkaesiacy z rocznika 2008 wezmą udział w Pro Future Cup.

Sobotę w ośrodku treningowym Akademii ŁKS przy ul. Krańcowej rozpoczną już o godz. 9 trzy zespoły – U-19, U-15 i U-11. Najmłodsi, podopieczni trenerów Adama Gołaszewskiego i Stanisława Lasoty, zagrają na boisku pod balonem z zespołem FA Łódź Południe. Zespół trenerów Bartosza Krymarysa i Kacpra Modrzejewskiego z rocznika 2008 czeka spotkanie z UKS-em SMS Łódź, a formę najstarszych, prowadzonych przez Mariusza Zasadę i Michała Zientarskiego, sprawdzi Pogoń Zduńska Wola.

Dwie godziny później do gry wejdą kolejne trzy drużyny. Na boisku pod balonem ŁKS U-10 podejmie UKS 35 Łódź, zespół U-17 przygotowujący się do wiosennej rundy Centralnej Ligi Juniorów zmierzy się z seniorską drużyną Polonii Piotrków Trybunalski, a lidera klasy okręgowej czyli ŁKS III czeka mecz z czwartoligową Stalą Niewiadów.

O godz. 13 rozpoczną się dwa kolejne mecze. Ełkaesiacy z rocznika 2007 zagrają z seniorską drużyną Szczerbca Wolbórz, z kolei ŁKS II, pod wodzą trenera Marcina Matysiaka swój ostatni mecz kontrolny przed rozpoczęciem rundy wiosennej III ligi rozegrają z czwartoligowym RKS-em Radomsko.

Sobotnie granie zakończą podopieczni trenerów Marcina Krasnopolskiego Jakuba Drzewieckiego z rocznika 2010 oraz ŁKS U-14. Na boiskach ośrodka treningowego przy ul. Krańcowej zagrają odpowiednio z Górnikiem Kłodawa oraz Wisłą Kraków (początek o godz. 15).

Niedziela należeć będzie natomiast do najmłodszych grup Akademii ŁKS. ŁKS U-7 zagra u siebie z TMF Tomaszów, zaś ich rok starszych kolegów z rocznika 2015 czeka wiele emocji w Warszawie podczas Pro Future Cup. Podopieczni trenerów Jarosława Byczkowskiego Radosława Bieniasa turniejowe zmagania rozpoczną w grupie A, w której zmierzą się z Lechią Gdańsk, Wigrami Suwałki, Bronowicami Lublin, AP11 Legionowo oraz Młodym Widzewem Łódź.Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny