Gra Akademia (22-23 maja)

Gra Akademia (22-23 maja)

fot. Cyfrasport

W sobotę i niedzielę ponownie na boiska w województwie łódzkim wybiegną młodzi ełkaesiacy z Akademii ŁKS. Liczymy na komplet zwycięstw!

Najwcześniej, bo już o godz. 9 na boisko przy ul. Krańcowej wybiegnie ŁKS U14. Ich przeciwnikiem będzie Andrespolia Wiśniowa Góra. Równolegle rozpocznie się pojedynek ŁKS U11 z Włókniarzem Zgierz.

Następnie (początek o godz. 11) do ełkaesiaków z rocznika 2011 przyjedzie Włókniarz Pabianice. W tym czasie na innym z boisk ośrodka treningowego Akademii ŁKS, mecz w I lidze Wojewódzkiej D1 rozpocznie ŁKS U13 z Pelikanem Łowicz.

No obiektach przy ul. Krańcowej rozegrane zostaną jeszcze trzy inne spotkania. ŁKS U9 zagra z Łódzką Akademią Futbolu, ŁKS U10 w swoim drugim meczu podejmie KKS Koluszki, a na zakończenie dnia ŁKS III zmierzy się z Victorią Łódź (stawką tego spotkania będą kolejne punkty w łódzkiej A klasie).

Pozostałe nasze drużyny wyruszą na mecze wyjazdowe. Juniorzy młodsi (ŁKS U17 i ŁKS U16), czyli podopieczni Mariusza Zasady i Jakuba Wróblewskiego zagrają z Lechią Tomaszów Mazowiecki i na obiektach CHKS z PSV Łódź.

Zawodnicy urodzeni w 2006 roku zmierzą się na wyjeździe z GKS-em Bełchatów, a ŁKS III w ramach rozgrywek juniorskich A1 pojedzie do Galewic na mecz z GAL-em.

Rezerwy ŁKS-u zagrają ze Zjednoczonymi Stryków tuż przed meczem pierwszej drużyny. Podopieczni Marcina Matysiaka i Pawła Drechslera na boisko w Strykowie wybiegną punktualnie o godz. 17.

Autor: Mateusz Żegota