Mecz z GKS Katowice sędziuje Jacek Małyszek

10 / 11 / 2021

fot. Michał Stańczyk / Cyfrasport

Sobotnie spotkanie ŁKS-u z GKS-em Katowice zaplanowane w ramach 17. kolejki Fortuna 1 Ligi poprowadzi Jacek Małyszek.

W tym sezonie doświadczony arbiter prowadził osiem meczów Fortuna 1 Ligi oraz jeden w Fortuna Pucharze Polski, w których pokazał w sumie 47 żółtych kartek i 2 czerwone kartki oraz dwukrotnie wskazał na jedenasty metr.

Sędzia z Lublina trzy lata temu był rozjemcą wygranego 2:0 przez ełkaesiaków meczu z Puszczą w Niepołomicach na zapleczu ekstraklasy, a w poprzednich rozgrywkach sędziował spotkanie łodzian z Koroną w Kielcach (2:1).

W sobotę asystentami Jacka Małyszka będą Andrzej Zbytniewski i Mikołaj Kostrzewa, a sędzią technicznym Albert Różycki. Za system wideoweryfikacji VAR odpowiadają Damian Sylwestrzak oraz Paulina Baranowska. Pierwszy gwizdek o godz. 18.