ForBET obsypany nagrodami

10 / 04 / 2020

Firma ForBET, główny sponsor ŁKS, została niedawno wyróżniona przez branżowy serwis internetowy legalnibukmacherzy.pl. ForBET otrzymał aż dwie nagrody za rok 2019.

Pod koniec lutego branżowy serwis internetowy legalnibukmacherzy.pl ogłosił wyniki Nagród Bukmacherskich za rok 2019, w których uwzględnione zostały jedynie legalnie działające firmy posiadające licencję na organizację zakładów wzajemnych.

Firma ForBET, sponsor ŁKS już od 2016 roku, została wyróżniona w dwóch niezwykle prestiżowych i ważnych dla graczy kategoriach – za najlepsze kursy na rynku i najlepszą aplikację mobilną.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że doceniona została praca całego zespołu forBET. Szczególnie miło nam, że otrzymaliśmy nagrody w kategoriach, które są kluczowe dla naszych graczy. To w forBET czekają najlepsze kursy, a aplikacja forBET jest najlepsza na rynku. Jednym słowem w forBET gra się po prostu najlepiej – mówi Paweł Majewski, dyrektor ds. marketingu w ForBET.

Założona w Warszawie firma z branży zakładów bukmacherskich bardzo szybko zdobyła zaufanie tysięcy graczy. ForBET posiada bogatą ofertę zakładów bukmacherskich, w tym również na zdarzenia wirtualne i zakłady live.

Nasz sponsor posiada licencję na prowadzenie zakładów w kraju.  Na www.iforbet.pl znajdziemy najlepszą ofertę, w tym także zakładów live, nie tylko na mecze ŁKS-u, ale i wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe, czy społeczno-kulturowe. Co ważne, grając w forBET wspierasz również Łódzki Klub Sportowy!