Klub

Fantasy 1. Liga – ełkaesiacy do boju!

14.07.2018

14.07.2018

Fantasy 1. Liga – ełkaesiacy do boju!

Już 20 lipca piłkarze ŁKS-u zainaugurują rozgrywki pierwszej ligi, a już dziś każdy kibic może dołączyć do zabawy i stworzyć, także z graczy łódzkiego klubu, swoją jedenastkę marzeń zaplecza ekstraklasy.

Tego typu zabawa w Polsce ma wielu sympatyków, teraz będziemy mogli wziąć udział w najbardziej nas interesującej rozgrywce dedykowanej pierwszej lidze. Zasady są proste. Po rejestracji na stronie fantasy.polsatsport.pl tworzymy drużynę składającą się z piętnastu zawodników pierwszej ligi.

Oczywiście wśród dostępnych piłkarzy nie zabraknie ełkaesiaków. Z naszego zespołu, podobnie jak i z każdego innego pierwszoligowca, możecie „kupić” maksymalnie trzech zawodników. Po wybraniu naszej szczęśliwej piętnastki (o wartości nieprzekraczającej wirtualnych 28 mln złotych), decydujemy o składzie wyjściowym (pierwsza jedenastka) i obsadzie ławki rezerwowych.

Jeśli w danej kolejce ligowej (oczywiście tej prawdziwej, rozgrywanej na boiskach) nasz zawodnik (czyli ten, którego zdecydowaliśmy się wybrać do naszej Fantasy drużyny) zdobędzie gola, otrzymamy punkty. Podobnie jest z asystami, czystym kontem, obronionym rzutem karnym czy po prostu samym udziałem zawodnika w meczu ligowym (dokładną punktację znajdziecie na stronie internetowej organizatora zabawy). Regulamin konkursu przewiduje również punkty minusowe (np. za kartki, gola samobójczego lub sprokurowanie jedenastki).

Jak informuje organizator zabawy: „do czasu rozpoczęcia pierwszego meczu rundy jesiennej, czyli do piątku 20 lipca, do godz. 17:30, możemy robić dowolną liczbę transferów, zmieniać ustawienie piłkarzy na boisku, kapitana i jego zastępcę, przesuwać zawodników do składu rezerwowego i odwrotnie.”

Na najlepszych menadżerów czekają atrakcyjne nagrody (m.in. 4000 złotych, a w ramach ligi specjalnej pod nazwą FORTUNA CUP – 2000 złotych), ponadto, o czym również donosi 1liga.org: „każdy zwycięzca ligi klubowej otrzyma oryginalną koszulkę meczową, czyli mamy w puli 18 koszulek. Plus jedną, którą przewidziano dla administratora najlepszej klasycznej ligi prywatnej. O tym którego klubu ma to być koszulka, zadecyduje już laureat.”

Zapowiada się przednia zabawa, którą pragniemy jeszcze bardziej uatrakcyjnić, dlatego postanowiliśmy stworzyć ligę prywatną dla wszystkich sympatyków Łódzkiego Klubu Sportowego.

  • Hasło: 2f31aa5f

Przed rejestracją i rozpoczęciem zabawy, zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu, zasadami gry, tworzenia swoich drużyn oraz punktacji. Wszystkie te informacje znajdziecie na stronach: 1liga.org oraz fantasy.polsatsport.pl.

Ełkaesiacy, zachęcamy do zabawy i w swych jedenastkach nie zapomnijcie o piłkarzach ŁKS-u!