forBET i ŁKS zapraszają na konkurs!

12 / 07 / 2018

Weź udział w niezwykłym projekcie, w którym opowiesz nam najciekawszą historię związaną z oddaniem do ukochanej drużyny i obejrzyj mecz ŁKS-u z loży forBET!

Wyślij swoje zgłoszenie na maila promocje@iforbet.pl z tytułem “SUPER KIBIC“, w którym podzielisz się z nami swoją miłością do ŁKS-u, dodając swój wiek oraz czym zajmujesz się na co dzień. Może dojeżdżasz na każdy mecz 50 kilometrów? Może chodzisz na mecze od 40 lat? A może robisz lub wydarzyło się coś innego, czym chcesz się podzielić? Na Wasze maile z historiami czekamy do końca lipca!

Z interesujących zgłoszeń wybierzemy osoby, do których przyjedziemy z kamerą i nagramy o nich materiał do serialu dokumentalnego.

Dla wybranych specjalne nagrody – m.in zaproszenia dla dwóch osób na lożę VIP, gadżety i bonusy od forBET.