Aktualności

Ekstraklasa za darmo przez miesiąc w usłudze CANAL+

8
23 / 05 / 2020

CANAL+ to nowa usługa, dzięki której obejrzymy mecze PKO Ekstraklasy, w tym spotkania piłkarzy ŁKS. Przez pierwszy miesiąc jej testowanie jest bezpłatne.

Wspomniana usługa zwalnia klientów z długoterminowej umowy i stawia na model subskrypcyjny. Wystarczy dostęp do internetu oraz podpięcie karty płatniczej. Przez pierwszy miesiąc testowanie CANAL+ jest całkowicie bezpłatnie (potem: 50 zł / miesiąc).

Z usługi, z której skorzystamy równocześnie na dwóch urządzeniach (do wyboru np.: telefon, tablet, telewizor, komputer) można zrezygnować w każdym momencie.

Z usługi CANAL+ skorzystamy przez przeglądarkę internetową, aplikację mobilną na iOS i Android, aplikację w telewizorze z systemem Android TV oraz przez Apple TV – informuje nadawca.

Działający w ramach usługi CANAL+ Pakiet Sport zawiera dostęp do kanałów sportowych Canal+, a także Fightklub oraz grupy Eleven Sports. Dzięki niemu obejrzymy wszystkie mecze PKO Ekstraklasy, w tym ligowe spotkania ŁKS-u.

  • Więcej szczegółowych informacji o rejestracji i samej ofercie znajduje się na ogladaj.canalplus.pl.

Warto dodać, że Ekstraklasa SA sprzedała prawa do transmisji meczów kilku europejskim krajom (Wielka Brytania, Irlandia, Dania, Szwecja, Norwegia, Niemcy, Austria, Szwajcaria, Izrael), więc wybrane spotkania PKO Ekstraklasy będzie można obejrzeć także za granicą. Na przykład w Wielkiej Brytanii na żywo zostaną pokazane po dwa mecze z każdej kolejki.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]